DOŚWIADCZENIE

Od 2002 roku zespół tworzący Spółkę Unit-Labs specjalizuje się w modelowaniu, projektowaniu i wykonywaniu informatycznych rozwiązań biznesowych przy zachowaniu najwyższych standardów jakości oraz zgodności z oczekiwaniami rynku. Takie rozwiązania przekładają się na oszczędność pieniędzy i szybkość działania. Tworzymy głównie rozbudowane systemy B2B, systemy B2C, autorskie rozwiązania CMS, sklepy internetowe z wykorzystaniem technologii mobilnych, płatności online i mikropłatności, systemy CRM wspierające jej klientów i systemy ERP usprawniające biznes oraz dedykowane aplikacje do zarządzania firmą, produkcją i sprzedażą.
Z drugiej stony doradzamy w zakresie pozyskiwania dotacji na nowe inwestycje, projekty badawczo-rozwojowe i IT jednocześnie zarządzając projektami z wykorzystaniem metodyki Agile I Prince2.

Najważniejsze realizowane projekty badawczo-rozwojowe to:

  1. Autonomiczna platforma startowa dla dronów .
  2. Dentalbook – technologia służąca dla odtworzenia informacji potrzebnych do wytworzenia nowego lub naprawy uszkodzonego elementu stomatologicznego.
  3. Rękawica VR - urządzenie z kategorii mieszanej „wearable technology” oraz „gaming devices”.
  4. System informatyczny akumulujący usługi biznesowe (B2B i B2C) odpowiedzialny za udostępnianie i realizację usług biznesowych
  5. USG 4D - urządzenie wykorzystujące głowice USG do mapowania tkanki w czterech wymiarach
  6. Rękaw prolimfatyczny - innowacyjne urządzenie do terapii zaburzeń mikrokrążenia z wykorzystaniem termoregulacji i sterowania z aplikacji mobilnej

^