DOŚWIADCZENIE

Od 2002 roku zespół Unit-Labs specjalizuje się w modelowaniu, projektowaniu i wykonywaniu informatycznych rozwiązań biznesowych przy zachowaniu najwyższych standardów jakości oraz zgodności z oczekiwaniami rynku. Takie rozwiązania przekładają się na oszczędność pieniędzy i szybkość działania. Tworzymy głównie rozbudowane systemy B2B, systemy B2C, autorskie rozwiązania CMS, sklepy internetowe z wykorzystaniem technologii mobilnych, płatności online i mikropłatności, systemy CRM wspierające jej klientów i systemy ERP usprawniające biznes oraz dedykowane aplikacje do zarządzania firmą, produkcją i sprzedażą.
Z drugiej stony doradzamy w zakresie pozyskiwania dotacji na nowe inwestycje, projekty badawczo-rozwojowe i IT jednocześnie zarządzając projektami z wykorzystaniem metodyki Agile I Prince2.

Najważniejsze zrealizowane projekty badawczo-rozwojowe to:

  1. Autonomiczna platforma dla dronów, która automatycznie startuje, ląduje, ładuje i odczytuje informacje gormadzone przez drona bez obecności osób obsługujących sprzęt.
  2. Dentalbook – technologia służąca dla odtworzenia informacji potrzebnych do wytworzenia nowego lub naprawy uszkodzonego elementu stomatologicznego.
  3. Rękawica VR - urządzenie z kategorii mieszanej „wearable technology” oraz „gaming devices”.


Obecnie komercjalizujemy system informatyczny akumulujący usługi biznesowe (B2B i B2C), który dostępny będzie dla firm oraz osób prywatnych, jako odbiorców usługi, odpowiedzialny za udostępnianie i realizację szeregu usług biznesowych.

^